VinařstvíVinařské potřebyBarvy laky - Drogerie - Zelená lékárnaVina s etiketou na přáníKontakty

PRODEJNA


Barvy laky - Drogerie - Zelená lékárna

ZELENÁ LÉKÁRNA

V naší prodejte najdete široký sortiment bylinných čajů, jednoruhových léčivých rostlin, bylinných kapek a sirupů, přírodní kosmetiky.

Nabízíme výrobky firem Natura - Valdemar Grešík , Apothehe, Váňovy čaje, Leros, Herbex, Ruská medicína, Walmark, Vivaco, Alpa atd.

Naší specialitou je kompletní sortiment gemoterapeutických a bylinných tinktur firmy Serafin, včetně speciájních čajových směsí, čajových koncentrátů a přípravků na odkyselení .

Firma Natura – Valdmer Grešík mám dodává bylinné čajové směsi Devatero bylin v sypané i porcované formě, jednodruhové bylinné čaje v nálevových sáčcích, ovocné čaje, černé a zelené čaje v kolekci Čaje 4 světadílů, ovocné čaje , rooibos, čajové speciality, bylinné kapky, koření a sypané jednodruhové byliny.

Aromaterapeutickou kosmetiku nám dodává největší český výrobce certifikované přírodní biokosmetiky SALUS. Tyto výrobky obsahují nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Neobsahují syntetické parfemace, konzervanty ani barviva. Kosmetika nevyvolává alergické reakce a je vhodná pro všechny typy pleti. Obličejové, tělové a masážní oleje jsou symbolem dostupnosti kvalitní péče a každodenní starostlivosti o tělo s pomocí přírody.

Věnujeme se také prodeji minerálních a vitamínových přípravnků, bylinných mastí, olejů, gelů a mazání, koupelových solí a zdravotnického materiálu.  info@vincoop.cz