Balakryl

 

Univerzální barvy

Univerzálními barvami Balakryl UNI můžete natírat dřevěné, kovové a třeba i některé plastové povrchy. Používají se k vrchním nátěrům, pokud je použijete na kov, musíte nejdřív povrch natřít antikorozní barvou. Univerzální nátěry se hodí hlavně pro renovace nebo nátěry různých materiálů vedle sebe. Barvy Balakryl UNI jsou tím nejjednodušším a nejrychlejším řešením.

Barvy na dřevo

Pokud se chystáte natírat dřevo, můžete si vybrat z pestrého sortimentu produktů Balakryl na dřevo. Bezbarvé laky zachovají přírodní kresbu, strukturu a barvu dřeva, navíc ochrání povrch před povětrnostními vlivy nebo mechanickým opotřebením. Lazury zase zabarví dřevo do požadovaného odstínu a zdůrazní jeho strukturu. Barvy naopak skryjí každou vadu dřeva.

Barvy na kov

Kovový povrch ničí koroze, proto mu dopřejte nátěr Balakryl s antikorozní ochranou. Speciální nátěry Balakrylu na kov dobře chrání ploty, vrata, brány, mříže, zábradlí i střechy. Uvnitř si pak zaslouží vaši péči radiátory a teplovodní trubky. Vybírejte mezi základními nátěry, jednovrstvou barvou kombinující vlastnosti základní a vrchní barvy v jedné plechovce nebo nátěry na topení.

Speciální barvy

Plasty a beton vypadají na první pohled nezničitelně. Ale nezničitelné nejsou – stejně jako dřevo nebo kov potřebují ochranu. Sáhněte po speciálních latexových barvách Balakryl, které se snadno aplikují, aniž je nutné použít základní barvu. Díky tomu ochráníte speciální povrchy, aby vám vydržely co nejdéle.