Drogerie . Barvy & Laky . Zelená lékárna

Naše provozovna DROGERIE  BARVY+LAKY  ZELENÁ LÉKÁRNA  se nachází na ulici Piaristů č.p. 22, jen pár kroků od mikulovského náměstí.

Nabízíme zde standartní drogistické zboží: klasická a dekorativní kosmetika, hygienické potřeby a doplňky, parfémy, kosmetikou naplněné dárkové koše, úklidové pomůcky, velká balení čistících prostředků... Máme ale i speciální sortiment, jakým je ku příkladu rozvažovaný pšeničný škrob na škrobení krojů. Prodáváme dárkové tašky a balící papír, vitamíny, svíčky, sluneční i dioptrické brýle. Sezonní zboží Vám nabízíme celoročně: opalovací krémy, či smuteční dekorace jsou u nás k dispozici vždy.

Máme oddělení Barvy-Laky, kde si můžete zakoupit vnitřní i fasádní nátěry, barvy na dřevo i kov, či veškeré malířské a natěračské potřeby. Pokud sháníte speciální odstín do emailů, lazur, omítek, nebo nátěrů, naše milé paní prodavačky Vám jej rády namíchají.

V rámci Zelené lékárny pro Vás máme v nabídce rozšířený sortiment černých, ovocných, bylinkových, zelených i speciálních čajů, nabízíme jednodruhové bylinky, přírodní kapsle a koření, bylinné tinktury a oleje, přírodní kosmetiku a jiné naturální produkty pro vaši krásu a zdravíA protože jsme i lékárna, můžete si zakoupit základní lékárenské volně prodejné zboží, jako jsou vitamíny, leukoplasti, mastičky a spreje.

Samozřejmě prodáváme též naše lahvové víno z našeho rodinného vinařství Vincoop Mikulov.

Dále máme foto-sběrnu k výrobě, resp. tisku Vašich fotografií Fotop. Přineste k nám své fotografie a my zařídíme jejich vytištění.

Taktéž provozujme terminál Sazka, kde můžete nejen dobíjet kredit Vašeho telefonu, platit složenky nebo si koupit výherní los či novou SIM kartu.

A nově jsme pro Vás zřídili pobočku Balíkovny, abyste mohli pohodlně vyzvedávat či posílat své zásilky.