Kůl dřevěný se špicí, impregnace, 5x200cm

Kód: 7684
Neohodnoceno
133 Kč
Skladem (>5 ks)

Použití impregnovaných dřevěných kůlů ke stromům (vyvazovací kůly) je široké - na vlastní zahradě využijete u stromů i jako podpěry při pěstování zeleniny (rajčat či okurek).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití impregnovaných dřevěných kůlů ke stromům nebo také pod jiným názvem vyvazovací kůly ke stromům je široké. Dřevěné kůly ke stromům slouží především jako prostředek pro obnovu zeleně, jak v lesích, tak i na veřejných místech zejména v parcích, sadech a zahradách. Dřevěné kůly ke stromkům ve vlastní zahradě využijete i jako podpěry při pěstování zeleniny, především rajčat nebo okurek.

Přesný válec je zakončen špicí a má frézovaný povrch.

Materiál: Smrk/Borovice


Vakuotlaková impregnace: světle hnědý odstín

Rozměr: průměr: 5cm, délka: 200cm

Jednoduchá vzpěra
Dřevěný kůl ke stromům se zatloukává do země a je vázán ke stromu pomocí jutového popruhu (síťkovaná), čímž působí jako vzpěra, která je schopna stromu usnadnit rovný růst a řádné zakořenění v půdě. Na nožky lze natlouct i pletivo v zamezení okusování zvěře.

Trojnožková vzpěra
V případě větších stromů se na jeho ukotvení používají zpravidla tři kulatiny a příčky (kratší kulatina), které také máme v naši nabídce. Juta se pouze obalí kolem kůry, která se zakotví mezi dřevěné kůly pomocí tkalounu nebo jiné látky.

Dřevěné kůly ke stromům - impregnované
Dřevěné kůly jsou tlakově impregnováno proti škůdcům a hnilobě přípravkem BOCHEMIT FORTE PROFI – světle hnědý odstín.

Vzhledem k rozměru produktu pouze k osobnímu odběru na prodejně; případně nás kontaktujte a domluvíme spolu individuální dopravu k Vaší plné spokojenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: