Zahradnický substrát 75l PF

Kód: 3358
Neohodnoceno
Značka: AGRO CS a.s.
207 Kč
Skladem (>5 ks)

PF Zahradnický substrát je základní univerzální substrát s vysokým obsahem organických látek pro pěstování rostlin na záhonech, ve sklenících, výsadbu okrasných stromů a keřů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRIMAFLORA Zahradnický substrát je základní klasický univerzální substrát s vysokým obsahem organických látek pro pěstování rostlin na záhonech a ve sklenících, rovněž velmi vhodný pro výsadbu okrasných stromů a keřů. Je základním zdrojem živin pro rostliny, a je tedy nezbytné v pěstebním postupu rostlinám od počátku výsadby dodávat živiny a stopové prvky dalšími hnojivy z řady Primaflora, Agro nebo Floria.

Zahradnický substrát je základním zdrojem živin pro rostliny, a je tedy nezbytné v pěstebním postupu rostlinám od počátku výsadby dodávat živiny a stopové prvky dalšími hnojivy z řady Primaflora, Agro nebo Floria. Výrobek dodáváme v pytlích o různém objemu pro snadnou manipulaci.

Vzhledem k váze a rozměru produktu pouze k osobnímu odběru na prodejně; případně nás kontaktujte a domluvíme spolu individuální dopravu k Vaší plné spokojenosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Substráty
Hmotnost: 35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: